Cześć !

Możliwe, że miałem okazję powiedzieć Ci je mijając się na szlaku. Być może znamy się całkiem nieźle lub choćby z widzenia i mieliśmy okazję wymienić takie proste pozdrowienie. Niewykluczone, że nie znamy się ani trochę i moje pierwsze „Cześć!” w Twoim kierunku znajduje się właśnie te parę linijek tekstu powyżej. Niezależnie od tego jest mi bardzo miło gościć Cię w moim skromnym kawałku przestrzeni internetowej.

Najprawdopodobniej jesteś tutaj z tego samego powodu, z którego jestem tutaj ja – Twoją pasją jest turystyka górska i uważasz, że w całej wszechobecnej sieci można nadal znaleźć choćby kilka porad, przewodników i ciekawostek przydatnych do rozwijania swoich zainteresowań. Właśnie dla takich osób jak Ty zdecydowałem się uruchomić tą ‘bacówkę’, do której każdy może wejść, rozgościć się, poczytać artykuły, wypowiedzieć się na ich temat, może zapytać o poradę lub pomoc?

Jako Gazda tego przybytku będę zamieszczał tutaj wiadomości, artykuły czy relacje, które mam nadzieję, okażą się dla Ciebie godne uwagi i przydatne. Prawdziwy klimat schroniska zawsze tworzą jego Goście, więc życzyłbym Tobie, pozostałym Gościom i mnie samemu, żeby w tym miejscu wyglądało to dokładnie w sposób, w jaki wygląda w najbardziej klimatycznych schroniskach górskich. Żeby jednak to mogło się udać, każdy dobry Gazda powinien swojego Gościa przywitać.

Witojcie! Gazda Jaśko w pas się kłania. Dlaczego Jaśko? Ano dlatego, że tak jak Jaśko z legendy o Śpiących Rycerzach, odnalazłem w górach to, czego odnalezienia życzyłbym także i Tobie.

Co to takiego?

Jeżeli nie pamiętasz, polecam wersję tej starej legendy, która szczególnie zapadła mi w pamięć:
http://www.bajkowyzakatek.eu/2010/05/polskie-legendy-o-spiacych-rycerzach-w_14.html

A terozki juz złobuccie się, siednijcie se wygodnie i cujcie jak u siebie w izbie. Hej!